PENZION VE VINICI

Penzion ve vinici
Nabízíme ubytování uprostřed našich vinic v klidném prostředí. Ubytování apartmánového typu s nádherným výhledem do krajiny. Apartmány od 43 m2 do 108m2. Jako jedni z mála na Znojemsku jsme schopni ubytovat i větší rodiny s více dětmi v rodinném apartmánu (2 samostatné ložnice + velký obytný prostor – cca 108 m2). Celá stavba penzionu je novostavbou z roku 2014, při stavbě byly upřednostňovány přírodní materiály a výrobky českých firem. Budova je nízkoenergetická s ohledem na ochranu životního prostředí. Budova díky kvalitním stavebním materiálům nepotřebuje klimatizaci. Přímo v budově penzionu je wellness – vířivka, masáže, restaurace a velká terasa. Na pozemku je možnost různých sportovních aktivit. Půjčovna sportovních potřeb – míče, petanque, kola, čluny (Pálava – 3 osoby, Ontario – raft pro 5 osob).

Penzion se nachází na okraji obce Strachotice nedaleko vodního mlýna ve Slupi (cca 3 km), vinařských obcí Vrbovec (7 km), Šatov apod. Znojmo je 10 km od penzionu, o 2 km dál je to do národního parku Podyjí, Mikulov 40 km. Termální lázně Laa an der Thaya jsou vzdáleny cca 17 km. Možnost koupání v koupališti v Seefeldu, Vrbovci či Znojmě, nebo řece Dyji, při nepříznivém počasí jsou v dosahu termální koupaliště Laa an der Thaya či Pasohlávky.“

Apartmány

Všechny pokoje jsou s nádherným výhledem do našich vinic. Z dvojpokojového apartmánu je nezapomenutelný výhled na západ slunce nad vinicí. Z třípokojového můžete ráno vidět vycházející slunce nad Pálavou a nad vesnicí Strachotice. Jednopokojový apartmán nabízí výhled na vinice a starý meruňkový sad.

1×3 pokojový apartmán

2 samostatné ložnice a společenská místnost s luxusně vybavenou kuchyní (myčka, mikrovlnná trouba, trouba, indukční deska, lednice), celkem až 8 lůžek, koupelna vybavená velkou vanou, sprchovým koutem, dvojitým umyvadlem, WC, pisoárem, cca 108 m2. Z třípokojového apartmánu můžete ráno vidět vycházející slunce nad Pálavou a nad vesnicí Strachotice.
Minimální obsazenost 4 dospělé osoby.

1x 2 pokojový apartmán

Jedna samostatná ložnice a obývací pokoj s kompletně vybavenou kuchyní (varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, kuchyňské vybavení), velká koupelna (sprchový kout, dvojité umyvadlo, WC, bidet), celkem 2 -5 lůžek. Velikost cca 63 m2. Z dvoupokojového apartmánu je nezapomenutelný výhled na západ slunce nad vinicí – asi nejromantičtější výhled z penzionu.
Minimální obsazenost 3 dospělé osoby.

1x 1 pokojový apartmán

Pokoj s plně vybavenou kuchyní (varná deska, mikrovlnná trouba, lednice, varná konvice, kuchyňské vybavení), koupelna se sprchovým koutem a WC, celkem 2 – 4 lůžka. Velikost cca 43 m2. Jednopokojový apartmán nabízí výhled na vinice a starý meruňkový sad.
Minimální obsazenost 2 dospělé osoby.